loading
loading
Solarium Malibu - Gdynia
Profesjonalne urządzenia solaryjne
Lampy podwójnie brązujące
Najlpesze Solarium w Gdyni

REGULAMIN

 1. Osoby korzystające z solarium dokonują zabiegu na własne ryzyko i odpowiedzialność, a ponadto zobowiązane są do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu, przestrzegania wymienionych w nim zasad oraz stosowania się do zaleceń pracowników Solarium Malibu.
 2. Do pielęgnacji opalonej skóry, używaj kosmetyków specjalnie do tego przeznaczonych. Skóra po opalaniu wymaga szczególnej uwagi i troski. Stosuj kosmetyki regenerujące, nawilżające i przedłużające opaleniznę.

 3. Nie używaj kosmetyków z filtrami UV w solarium. Również do opalania na słońcu nie używaj kosmetyków przeznaczonych do opalania w solarium. Przed opalaniem w solarium usuń makijaż, oczyść dokładnie skórę twarzy i dekoltu za pomocą mleczka do demakijażu.

 4. Z solarium nie mogą korzystać osoby:

  – będące pod wpływem alkoholu, środków odurzających itp.,
  – u których występują stany chorobowe, rany cięte, zagrożenia krwotokiem lub inne przyczyny uniemożliwiające opalanie.
  – z chorobami skóry, posiadającym na skórze znamiona lub zmiany barwnikowe, i pigmentacyjne, ze skłonnością do przebarwień skóry,
  – chorym na epilepsje (padaczkę),
 5. Przed rozpoczęciem korzystania z solarium należy usunąć wszelkie kosmetyki i biżuterię.
 6. Zaleca się stosowanie okularów ochronnych – dostępne są w każdej kabinie.
 7. Nie zaleca się korzystania z solarium osobom:
  – kobietom w ciąży (ewentualnie pod kontrolą lekarza),
  – z alergią na promienie UV,
  – z trądzikiem różowatym i skłonnością do pękania naczyń krwionośnych,
  – w trakcie menstruacji.
 8. Osoba korzystająca z solarium w przypadku pogorszenia się samopoczucia, zasłabnięcia itp. zobowiązana jest niezwłocznie przerwać zabieg i powiadomić o tym pracowników Solarium Malibu, którzy wezwą lekarza względnie w inny sposób udzielą pomocy.
 9. Za ewentualne niepożądane skutki dla zdrowia wynikające z nieprzestrzegania powyższych punktów Solarium Malibu  nie ponosi odpowiedzialności.
 10. Personel ma prawo odmówić usługi osobom, których stan zdrowia budzi zastrzeżenia, nieletnim, nietrzeźwym, znajdującym się pod wpływem narkotyków, a w przypadku rezygnacji z zastosowania się do rad personelu, klient zobowiązany będzie do podpisania stosownego oświadczenia.
 11. Przed wyjściem z kabiny upewnij się czy nie pozostały tam Twoje rzeczy osobiste. Za rzeczy pozostawione w kabinie personel studio nie odpowiada.

Życzymy naszym Klientom miłego opalania.