loading
loading
Solarium Malibu - Gdynia
Profesjonalne urządzenia solaryjne
Lampy podwójnie brązujące
Najlpesze Solarium w Gdyni

KOSMETYKI DO SOLARIUM

Australian Gold

australianAustralian Gold to firma, która od ponad 20 lat dba o skórę miłośników opalania w solarium i na plaży. Kosmetyki opatrzone logo z koalą nie tylko przyspieszają opalanie, ale dbają o odpowiednie nawilżenie i piękny wygląd naszej skóry.

Filozofia firmy zawsze opierała się na zapewnieniu wysokiej jakości oferowanych produktów. Balsamy marki Australian Gold wyróżniają się na tle innych kosmetyków do solarium nie tylko dzięki charakterystycznym opakowaniom, ale także ze względu na piękne, długo utrzymujące się zapachy.
Chociaż Australian Gold jest firmą amerykańską nie może uciec od oczywistych skojarzeń z Antypodami. Australia i jej złoto stało się inspiracją do stworzenia marki, która w dużej mierze opiera się na naturalnych składnikach spotykanych tylko tam.

Australian Gold oferuje szeroką gamę produktów do opalania zarówno na plaży, jak i w solarium.
Kosmetyki do solarium dostępne są zarówno w saszetkach lub mniejszych tubach (pojemności 15-30ml), jak i większych butelkach (250-400 ml). W ofercie dostępne są również produkty po opalaniu.


7suns cosmetics

7suns_logo1Kosmetyki do solarium 7suns to najwyższej jakości balsamy najlepszych amerykańskich producentów z 20-letnim doświadczeniem w biznesie solaryjnym, którzy w swojej dziedzinie osiągnęli ogromne sukcesy.

Kosmetyki 7suns to nie tylko przyspieszenie opalania. Dzięki zawartości najwyższej jakości składników, kosmetyki 7suns zaliczyć można do grupy najbardziej skutecznych produktów do pielęgnacji i ochrony skóry. W trakcie opalania skóra narażona jest na ekstremalne doznania.

Kosmetyki do solarium 7suns pomagają zachować naturalną równowagę skórze, chronią, pielęgnują i nawilżają. To wszystko z podwójną siłą. Twoja skóra tego potrzebuje. Wszystkie kosmetyki do solarium zawierają specjalny kompleks neutralizujący nieprzyjemny zapach po opalaniu oraz składniki antybakteryjne. Charakterystyczną ich cechą są znakomite właściwości wchłanialności, doskonałe rozsmarowywanie  i zniewalające zapachy. Tak naprawdę efekty i odczucia wynikające z użycia 7suns trudne są do opisania. Więc spróbuj i przekonaj się sam.


Profesjonalne kosmetyki do solarium

dostępne w naszym sklepie internetowym www.sklep.solariummalibu.pl